OSLAVY

Chcete nápaditú oslavu plnú zábavy?

Tak je Laser Golf pre vás to pravé. Náš priestor je ako stvorený pre oslavy a pri minigolfe sa rozhodne nudiť nebudete. LASER GOLF je vhodný pre všetky vekové kategórie. Nájdete u nás nie len minigolf ale aj iné zábavné automaty či biliard. 

 

Snack alebo pizza?

Na vašej oslave samozrejme nesmie chýbať ani občerstvenie, preto si môžete v našom plnohodnotnom bare objednať čokoľvek, na čo budete mať chuť, taktiež máme rôzne slané či sladké pochutiny. A o poschodie nižšie máme kuchyňu, kde si môžete objednať našu legendárnu LASER PIZZU! Všetko pod jednou strechou, stačí vám priniesť si tortu.

A na poriadnej oslave nemôže určite chýbať výzdoba, takže ak máte záujem, pripravíme vám stôl podľa vašich predstáv. 

Multifunkčný priestor

A ak by sa vám málilo, môžete navštíviť našu Laser Arénu o poschodie nižšie kde si môžete zahrať rôzne zábavné automaty, Ping pong, stolný futbal, či biliard a pri rezervácii golfu si môžete zarezervovať aj vynovený Laser Tag.

K nám prídete na hotové, pripraviť narodeninovú oslavu už nemôže byť ľahšie! 

Uzavretá spoločnosť

Ponúkame aj možnosť uzavretia celého priestoru pre vašu partiu.
V cene uzavretej spoločnosti máte zahrnuté:

  • neobmedzený prístup k jamkám LASER GOLFU počas celej doby uzavretej spoločnosti
  • uzavretie celého nášho klubu iba pre Vás
  • Biliard 

Dodatočne platené aktivity pri uzavretej spoločnosti:

  • Zábavné automaty

Samozrejme máme k dispozícií plnohodnotný bar, kde si môžete dať alko alebo nealko a rôzne pochutiny. Ak by ste mali záujem o catering, vieme Vám ho tiež zabezpečiť. Priamo na mieste si viete pochutnať na našej LASER PIZZI. :) 

Ak budú voľné obe poschodia vo vami zvolenom dátume a čase, môžete si rezervovať aj obe poschodia a užiť si vašu firemnú akciu naplno.

Pre viac informácií, či vypracovanie cenovej ponuky, nás neváhajte kontaktovať.

Balíček výzdoba

Ak sa vám naozaj nechce premýšľať nad výzdobou, máme tu novinku v podobe balíčkov výzdoby. Prídete k nám a váš stôl už bude pripravený. Spraviť svojmu dieťaťu narodeninovú oslavu už nemôže byť ľahšie.

Balíček výzdoba obsahuje taniere, poháre, servítky, baner (HAPPY BIRTHDAY), obrus, narodeninové prianie s menom oslávenca, balóny, veľký balón číslo, detské šampanské.  Nahlásenie balíčka je záväzné. Balíček musí byť nahlásený pri rezervácií alebo minimálne 24h vopred. 

FÚKANIE BALÓNOV HÉLIOM + 2 € jedno číslo

Cenník

Počet osôb Cena
4-5 hráčov 22 €
6-7 hráčov 29 €
8-9 hráčov 36 €
10-11 hráčov 40 €
12-13 hráčov 44 €
14-16 hráčov 50 €

 

Rezervácia narodeninovej oslavy

Zvolený čas a dátum nie je záväzná rezervácia, pre potvrdenie voľných časov Ťa budeme kontaktovať.
BOOK!